Bramy

 Wybór bramy segmentowej DK-PROF to gwarancja długoletniego komfortu użytkowania i najwyższej jakości. Brama segmentowa to rozwiązanie nowoczesne i praktyczne, nie zabierające miejsca przed garażem. Bogata kolorystyka czterech rodzajów paneli pozwala spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Bramy rolowane są idealnym rozwiązaniem w szczególności nadającym się do małych pomieszczeń. Dzięki zastosowaniu pionowego prowadzenia płaszcza oraz braku prowadnic sufitowych, zajmuje ona minimalną ilość miejsca na nadprożu wewnątrz garażu i nie zajmuje miejsca pod sufitem, ponieważ płaszcz bramy schowany jest w estetycznej skrzynce.

Nowoczesne bramy przemysłowe oferowane przez DK-PROF przeznaczone są do budynków mieszkalnych, różnego rodzaju obiektów przemysłowych, hal magazynowych, a także warsztatów i pomieszczeń gospodarczych.

 

Szeroka oferta kolorystyczna a także możliwość zastosowania elementów przeszklonych pozwala na dobór bramy do architektury zgodnie z wymogami i najnowszymi trendami wzornictwa przemysłowego.