Okna


Okna są nieodłącznym i bardzo ważnym elementem każdego domu. Nowoczesne okna powinny łączyć w sobie takie cechy jak bezpieczeństwo, odporność na działanie czynników atmosferycznych, izolacyjność termiczna i akustyczna. Poza tym powinny spełniać wymagania i gusta Klientów pod względem wzornictwa i estetyki wykonania.

Okna to inwestycja na długie lata, dlatego wybierając  je  należy podjąć  właściwą decyzję, rozważając  wiele aspektów, takich jak doświadczenie i profesjonalizm producenta, jakość komponentów, z których wykonane jest okno, dostępność wzorów i kolorów, wyposażenie, sposób dostawy, a także fachowy serwis montażowy i reklamacyjny.

 Okna DAKO idealnie łączą wszystkie powyższe parametry. DAKO oferuje swoim Klientom okna z PVC, drewna i aluminium, dostępne w wielu systemach i  bogatej kolorystyce, posiadające zróżnicowane wyposażenie, dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych Klientów.

Stworzone tylko z najlepszych komponentów, niezwykle wytrzymałe i trwałe są gwarancją dobrego wyboru i komfortu użytkowania na długie lata.