Okna drewniane

Coraz większa świadomość proekologiczna społeczeństwa sprawia, że z roku na rok wzrasta zainteresowanie Klientów produktami wytworzonymi z naturalnych, przyjaznych dla środowiska materiałów.

Dlatego właśnie drewno cieszy się coraz większą popularnością. Wychodząc naprzeciw trendom wytyczanym przez ekskluzywny segment drewnianej stolarki otworowej, w ubiegłym sezonie wzbogaciliśmy swój park maszynowy o najnowszej generacji urządzenia do produkcji okien i drzwi drewnianych.

Automatyczna linia włoskiej firmy SAC, automatyczna lakiernia firmy VERTEK oraz Centrum Obróbcze firmy UNITEAM – takim parkiem maszynowym może się pochwalić niewiele firm w Polsce.

DAKO dzięki posiadaniu tak nowoczesnego zaplecza technologicznego może zaoferować swoim Klientom okna z drewna najwyższej klasy, wyprodukowaną z wysokogatunkowego, starannie wyselekcjonowanego drewna. Posiadamy bogaty asortyment wzorów i kolorów, w tym także w nietypowych, wyszukanych kształtach takich jak: łuki, krzywizny, koła, trapezy i inne.

 

Nasze urządzenia pozwalają na wdrażanie do produkcji nowoczesnych rozwiązań konstrukcyjnych, a także gwarantują perfekcyjne wykończenie naszych produktów.

Nad jakością naszych produktów i idealnym przebiegiem procesu produkcji nieustannie czuwa sztab wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów. 

Dzięki temu okna z drewna i drzwi drewniane DAKO spełniają najwyższe parametry pod względem jakości i estetyki wykonania.

Warto podkreślić, że  jako jeden z nielicznych producentów stolarki drewnianej przeprowadziliśmy badania na „Zawartość substancji niebezpiecznych” (wg PN-EN 14351-1) i otrzymaliśmy certyfikat, że wszystkie nasze okna nie zawierają substancji niebezpiecznych (Badanie przeprowadził Instytut Techniki Budowlanej w Warszawie).